Kamo ide pekarska industrija i svi mi dugoročno? IREKS želi istražiti ovo pitanje s posjetiteljima na iba sajmu 2025 u Düsseldorfu na štandu A11 u hali 15 i neposredno uz Trend Island (Food 14 u hali 15).
Ukusi se razlikuju i jedan trend slijedi sljedeći – ovo nudi široku lepezu prilika da slijedite individualne puteve za vlastiti posao, izoštrite svoj profil i stvorite jedinstvene gotove proizvode! Proizvođač pekarskih proizvoda ima široku paletu inovativnih proizvoda za tu svrhu. IREKS širi svoju viziju i zajedno s posjetiteljima sajma ističe važne trendove.
Isplati se svratiti! Na svakoj pojedinoj tvrtki je da stvori viziju budućnosti koja će je pokretati naprijed i osvajati tržište.
Obogaćivanje naše prehrambene kulture umjesto uskraćivanja – krajnji potrošači očekuju da će biljna prehrana ponuditi raznolikost, individualnost, nove teksture i okuse koji daleko nadilaze čistu imitaciju mesa. Nove ideje iz VEGRAIN asortimana neizostavne su u IREKSU. Žitarice su idealna osnova za kreativne grickalice i jela biljnog podrijetla koja unose raznolikost.
Pekarski proizvodi pretvaraju se u jedinstveno i neobično iskustvo koje ne samo da trenutak čini posebnim već se na njega se gleda kao na malu nagradu, te plijene pozornost na društvenim mrežama. Ovdje će IREKS i njegova podružnica DREIDOPPEL posluživati svoje specijalitete.